0 Comments

 

Scottie Upshal, profesionální hokejista, bojuje na ledě posledních 15 let. Jako hráč Národní hokejové ligy (NHL) hrál již za několik týmů a během své kariéry měl možnost představit léčebnou sílu Biomat® svým spoluhráčům.

Jeho styl agresivní hry mu vynesl pověst výjimečného „obránce v oslabení“.
Jako každý profesionální sportovec musí Scottie udržovat své tělo v takové formě, aby byl schopen dosáhnout maximálního výkonu. V roce 2016 však začal mít problém s vyhřezlou plotýnkou. Tehdy mu jeho lékař řekl: „Měl by sis pořídit  Biomat®, abys mohl každý den před spaním provádět svou „ELDOA“ metodu a myofaciální protahování“ (specifické protahovací techniky vytvořené světově uznávaným francouzským osteopatem Guyem Voyerem).

„Vzpomínám si na den, kdy mi Biomat® přišel a od té doby, kdy jsem ho poprvé použil, jsem se stal jeho velkým fandou,“ řekl Scottie.
Pro Scottieho Biomat® splňuje všechny relaxační potřeby a dle jeho vyjádření nejraději využívá teplotní nastavení oranžového režimu, tj. hluboko pronikající teplo (131 – 140°  F / 55 – 60° C).

 „Používám Biomat® pro VŠE! Hlavně pro relaxaci během večerů. Abych byl naprosto upřímný, od té doby co vlastním Biomat, málokdy sedím v křesle! Jediná věc, kterou musím s Biomatem řešit, je bojovat o to, kdo na něm bude ležet! Rodiče, přátelé i děti, každý Biomat® miluje!“, říká Scottie.

Nejlepší čas na použití Biomatu® je před zápasem nebo po zápasu. Říká, že v tomto čase Biomat® pomáhá nejvíce a je to dobrý způsob, jak se uvolnit, relaxovat a zotavit se.

„Jedním z největších problémů moderního profesionálního sportu jsou poruchy spánku. V současné době se snažíme řešit dostatečný spánek na dlouhých cestách po hokejových zápasech a doma. Pocity, které získáte z infračerveného tepla a ametystových krystalů jsou skutečně pozoruhodné,“ říká Scottie.

Scottie není typický obchodní zástupce. Jeho klientelou jsou hlavně profesionální sportovci. Nyní  jako Diamond Executive (prodejní pozice v USA) prodal Biomat® hráčům NHL, Major League Baseball (MLB) a National Basketball Association (NBA).

„Biomat® přinesl skvělé výsledky hráčům NHL a NBA, kteří si po zápasech nemohou odpočinout. Zpětná vazba, kterou dostávám, je obvykle: „Biomat je jediná věc, kterou mohu kdekoli položit, abych uvolnil svou mysl … všechno, na co můžu v tu chvíli myslet je hra, která se mi v hlavě znovu a znovu opakuje.“

„Měl jsem jednoho klienta, který zaplatil tisíce dolarů za léčbu poruchy spánku. Koupil si floating tank (plovoucí nádrž pro senzorickou deprivaci) a hyperbarickou komoru. Den, kdy vyzkoušel Biomat®, se jeho život změnil“, řekl Scottie.

V současné době se Scottie zotavuje z velké operace kolene. Jeho agresivní fyzický styl hry si začal vybírat svou daň. V minulosti již trpěl natržením vazů – z toho se dokázal zotavit a hrát na extrémně vysoké úrovni. Díky poškozeným vazům a stresu, který na něj byl v průběhu let kladen, se mu v této sezoně během tréninkového tábora objevily otoky a krvácení v levém koleni.
Scottie říká, že jeho lékaři byli ve svém rehabilitačním přístupu velmi strategičtí. Během první léčebné fáze byl na ledě pouze omezený čas. Pokračoval v používání Biomatu® a mnoho hodin mu trvala práce na léčbě kolena, aby se zbavil otoku a zlepšil „promazání“ kolena.

„Šest týdnů jsem nemohl mít žádnou zátěž, tak jsem trávil spoustu času v leže na zádech. Na mém Biomat® jsem strávil mnoho hodin – resetování mé mysli a mého těla. Uklidňující účinek této matrace byl rozhodující pro to, aby se mé tělo mohlo léčit svou přirozenou schopností. Věřím, že když vaše tělo i mysl jsou zcela v klidu, můžete se uzdravit“, vysvětlil Scottie.

Doporučuje, aby všichni sportovci používali Biomat®.
„V první řadě jsou odpočinek a zotavení velmi důležité pro hraní na vysoké úrovni.“ Biomat® umožňuje sportovci velmi holistický přístup k odpočinku po tréninku a po zápasech. Odpočinek na Biomat® na nízkém nastavení umožňuje vašemu tělu najít zklidnění!

Ametystové krystaly i infračervené teplo umožňují tělu dosáhnout velmi meditativního stavu. To je velmi důležité pro regeneraci během spánku po předešlém náročném pracovním dni.
Scottie zůstává pozitivní a těší se, až bude znovu zpátky na ledě.
„Mým cílem pro rok 2019 je vrátit se do formy potřebné pro NHL, probojovat se tímto dlouhým vyčerpávajícím procesem rehabilitace kolena a vyjít z něho ještě silnější než dříve!

Mám úžasnou rodinu, všechny, kteří si užívají Biomat® a jeho výhody. Chci jim poskytnout lepší porozumění toho, co znamená starat se o své vlastní zdraví. Od věcí, které jíte a pijete, až po způsob, jak spíte, jak trénujete, jak se zotavujete.“

 

 

 

Volně přeloženo z ISSUE 1 RICHWAY WAVELENGTH LITE

Share:

Categories: