ZKUŠENOSTI

Zkušenosti uživatelů BioMat termoterapie:

Časté bolesti páteře

Matraci BIOMAT používám téměř denně a jsem s ní velmi, velmi spokojená. Mám silné bolesti páteře, které mně terapie na matraci účinně pomáhá odstraňovat. Mohu se lépe pohybovat a i celkově se cítím lépe a  svěží. Vřele ji doporučuji všem, kteří nechtějí polykat množství analgetik.
S pozdravem a velké díky.

Miroslava M., Brno

 

Časté angíny, problémy s nosohltanem, bolestmi kloubů, krční i bederní páteře:

Před třemi lety jsem měla možnost vyzkoušet podložku BioMat v CENTRU ZDRAVÍ PRO DUŠI u paní Danušky Hegerové.  Při každém setkání jsem měla možnost sedět  na podložce  a odcházela jsem z centra  velice duševně vyrovnaná,  spokojená, s myšlenkou „tu podložku musím mít“. Má touha po podložce trvala 2 roky a pak se stal sen  skutečností. Podložku využívám 1 rok a je to můj miláček, používám ji každý den, hlavně v noci. Ráno se probouzím svěží, odpočinutá, duševně vyrovnaná a hlavně bez  jakýchkoliv bolestí.

Než jsem začala podložku používat, byla jsem často nastydlá, měla jsem zdravotní problémy s nosohltanem, chrapotem,  bolestmi kloubů, krční i bederní  páteří  a hlavně jsem měla časté angíny.

Podložku BioMat používám 1 rok a ani jednou jsem nebyla nachlazená a hlavně jsem nyní bez angín. Veškeré bolesti ustoupily a jsem za to nesmírně vděčná.

Touto cestou si dovoluji poděkovat paní Danušce Hegerové  za její ochotu a laskavost. Pokaždé, když potřebuji radu a nebo její pomoc, tak je tu vždy ráda pro mě.

Bez podložky BioMat už si neumím život představit. Doporučuji každému vyzkoušet,  je úžasnááááá.

Děkuji

Ilona P. Liberec

 

Rakovina tlustého střeva:

Dečku BioMat jsme koupili bratrovi hned po zjištění že má rakovinu tlustého střeva. Používal režim „Sauna“ pravidelně každý den (občas i déle než jednu hodinu, protože usnul). Po téměř třech měsících šel na operaci a doktoři byli velice překvapeni, že novotvar je podstatně menší, než avizovala všechna předoperační vyšetření (na kvalitních přístrojích fakultní nemocnice). Následovala „klasická“ procedura chemoterapie. Bez větších problémů prošel jak první, tak i druhou chemoterapií, vlastně jej jenom zábly prsty na rukou i nohou, jinak nic. Ve srovnání  se stejně operovanými probíhalo pooperační hojení ran velice rychle. Navíc to vše bylo v chřipkovém období, kdy všichni kdo s ním bydleli ve společném domě (manželka, dcera, zeť i vnučka) si opakovaně mezi sebou předávali chřipku, jen bratr zůstal zdravý. Nyní již uběhlo od operace více jak rok a onkologicky je zatím stále vše v pořádku. Zůstávají jen problémy s činností kruhového svěrače, způsobené radikální  operací až na jeho bázi. Již se (bratr) „negriluje“ každý den, ale velmi často. Po těchto hutných zkušenostech jsme si koupili dečku taky a používáme ji preventivně.

Milan K., Lužany

 

Dětská infekční obrna (ve věku 9 měsíců po vakcinaci) s nastupujícím postpoliosyndromem:

Celkový dojem je velmi pozitivní! Ve specifických ukazatelích došlo ke zlepšení kvalit mého života následovně:

  • Režim postupného prohřívání těla uplatňuji takřka denně, zejména před a po sportovním nebo jiném zátěžovém výkonu (trénink, zápas)
  • Režim intenzivního prohřívání těla (infrasauna) používám při potřebě rychlého znovunabití běžné tělesné teploty po dlouhodobém pobytu v chladném prostředí. Z důvodu špatné termoregulace způsobené mým primárním postižením není moje tělo schopno samo produkovat teplo a prohřívat postižené končetiny, takže podstata principu BioMatu naprosto efektivním způsobem tento problém řeší.
  • V okamžiku používání BioMatu došlo díky podporovaným biochemickým procesům v těle k pozitivní změně v režimu vyměšování. Tím dochází k ovlivnění kvality mého života v tom, že za pomocí BioMatu mohu urychlovat nebo jinak časově upravovat fyziologické funkce (četnost zátěže na močový měchýř, stolici).
  • Dalším významným efektem používání BioMatu byla eliminace medikace, kterou mám nasazenu z důvodu hypertenze. Mám tedy po ruce nástroj k okamžitému i dlouhodobému ovlivňování zdravotního stavu a pomáhá mi s mnohem menším úsilím regenerovat.

Doporučil bych BioMat všem dalším osobám se stejným nebo podobným postižením. Obecně však vnímám tento produkt jako velmi využitelný u všech diagnóz, při nichž dochází ke zhoršené termoregulaci a pasivitě svalového systému.

Mgr. Roman Herink, Zlín

 

Rakovina prostaty a celková detoxikace:                                                                                 

BioMat se dostal do mého zorného úhlu ve chvíli, když jsem hledala pomoc pro svého manžela, jehož výsledky po operaci rakoviny prostaty nebyly ani po mnoha dalších opatřeních dobré. Krátké posezení na BioMatu Mini umocněné vyzařujícím zvláštním a podmanivým teplem ve mne probudilo zájem získat bližší informace. Těch se mi dostalo od terapeutky vrchovatě, dokonce mi za můj zájem o termoterapii darovala knihu „Čtvrtá metoda léčby rakoviny působením dlouhovlnného záření“. Spolkla jsem její poselství „na posezení“ a bylo rozhodnuto. BioMat Mini dorazil poslední týden v dubnu letošního roku 2011. Přestože manžel patří do kategorie „nevěřící Tomáš“, podlehl BioMatu hned při prvním posezení. Poctivě trénoval vysoké teploty, aby denní dávka v předepsaném časovém úseku zapracovala na likvidaci buněk napadených rakovinou. Po měsíci absolvoval další odběr krve a výsledek byl ohromující. V krvi ani stopa po dramatické budoucnosti. Radost byla nekonečná. BioMat Mini odvedl obrovský kus práce. Za odměnu pracoval ve dne v noci a bylo jasné, že mu musíme ulevit tím, že pořídíme další, protože se na něj během dne nevešli další zájemci z řad naší rodiny, já …. pes a kočka. Ti se pokaždé nacpali alespoň na klín toho z nás, který si blahodárných účinků zrovna užíval. A tak to je denně, jak cvakne knoflík, dožadují se terapie, ať se nám to líbí nebo ne. Bez váhání jsme si odhlasovali nákup BioMatu Professional, abychom si mohli všichni užívat dalších programů i v noci. Přes den je BM Mini v křesle, které okupuje ten, kdo momentálně čte nebo kouká na TV. Přednost mají jen přespolní příchozí. To se pak křeslo domácí promění v křeslo pro hosta a co BioMat neřekne sám, to dovyprávíme my, protože si BioMat opravdu zaslouží, aby o něm věděl každý.

Manžel – za vydatné pomoci BioMatu přepral rakovinu, znovu začal sportovat a žije naplno a v pohodě.
Jak pomohl mě? – přítel Mates (BioMat) mi udělal pořádek v denním režimu. Přetočil mi biologického budíka na původní hodnoty, zatrhnul ponocování, takže chodím dříve spát, než tomu bylo před naší známostí. Ráno vstávám po páté hodině, odpočatá, plná energie a radostná, že jsem získala 2 hodiny času sama pro sebe. Záporné ionty zkrotily mou hyperaktivitu a kombinace toho všeho viditelně zapracovala na restauraci mé pokožky. Jediné co „neuhlídal“ byla má korpulentnost, protože ač jím co se do mě vejde, týden co týden odchází to co nejspíš mé tělo nepotřebuje, takže výrazně ubývá i faldíků. Dojem po přečtení darované knihy mě motivoval k rozhodnutí komplexně vygruntovat organismus, osvobodit imunitní systém, aby pro mě dělal víc než mě jen zachraňoval a přejít ke konzumaci živých potravin už byla jen otázka času.
Jedno velké a obrovské DĚKUJEME patří nejen „ Matýskovi“,  ale především firmě Alfida s.r.o. Objevila pro nás příležitost jak si ochránit zdraví, které je tím nejcennějším, čeho se nám s darem života dostalo a jak to tak vypadá, bratři Riklové mají na zázraky magnet, protože cestovní čistička vody Alkal Energy vážně umí co se o ní píše.

Milena a Prokop z Liberce

 

Kvadruparetická spastická forma dětské mozkové obrny od narození:

Používala jsem BioMat pouze do teploty 137 °F (55 °C). Doposud jsem řešila bolesti hlavy užíváním léků, při únavě a napětí jsem si často musela lehnout na delší dobu a nebyla jsem schopna žádné další aktivity, při prochlazení to bývala otázka i několika hodin pobytu v teplém prostředí, než se to upravilo. S BioMatem Mini je to zvládnutelné za několik desítek minut, zpravidla do půl hodiny. Velmi výrazně ustoupily dlouhodobé bolesti hlavy. BioMat mám stále při ruce, beru ho s sebou i na cesty. Velmi jednoznačně bych doporučila BioMat, avšak na každého může působit jinak, mě velmi pomohl a tím pádem ho používám téměř pořád. Mé rozhodnutí při koupi BioMatu bylo velmi rychlé.

Lenka Morcinková, Zlín

 

12. 8. 2011 jsem uklouzla v dešti na mokré trávě a zlomila jsem si 2 kosti v pravém kotníku:

Zlomeniny byly naštěstí „pěkné“ rovné, takže jsem na doporučení chirurgů nemusela na operaci a zvolila konzervativní léčbu fixací v nechodící sádře na 8 týdnů. Velmi poslušně jsem dodržovala pokyny lékařů a hlavně se donutila být v klidu, chodila jen o berlích a v žádném případě nešlapala na zlomenou nohu. Protože se jako masérka zabývám i reflexní terapií, používala jsem od začátku léčby doporučení Ing. Jiřího Janči (našeho předního průkopníka alternativní medicíny) a masírovala jsem si podle principu „podobného s podobným“ stejnou oblast na ruce – tedy „kotník“ střídavě kostivalovou mastí, homeopatickou mastí Traumeel S a také Shaolinovým olejem a mastí. Od 1. 9. 2011 jsem se sádrou každý den absolvovala 1 hodinu Termoterapie na podložce Amethyst BioMat – (více na www.masaze-hb.cz), systém léčby teplem pomocí vysoké teploty (infračervená sauna). Po 8 týdnech, tedy 7. 10. 2011 mi byla sádra sundána a jeden týden jsem chodila opatrně s berlemi a nosila bandáž THERMO RIPP po celý den a „brouzdala“ v bedýnce plné kamenů a tím rozcvičovala kotník. Na kontrolu po týdnu od sundání sádry jsem už přišla bez berlí a bez kulhání, otok byl celkem malý a prsty i celý kotník pěkně pohyblivý a sval na lýtku nebyl vůbec ochablý. Můj lékař byl mile překvapen a ani mě neposlal na rehabilitaci, protože usoudil, že by mi už více nepomohla. Další tři týdny jsem rehabilitovala na kole a posilovala kotník a lýtko na koloběžce a stále používala podložku BioMat + bandáž + bedýnku kamenů. Z výsledku jsem nadšená, proto tuto zkušenost sepisuji a doporučuji postupovat podobně všem lidem po úrazu. Ještě malý dodatek – je mi 51 let a před 18 lety jsem měla zlomený levý kotník a pamatuji se, že nejvíce mě bolela rehabilitace velmi zatuhlé celé končetiny a rozhýbání bylo velmi pomalé a úplná pohyblivost nohy nastala až po 6 týdnech od sundání sádry.

Hana B., Dvůr Králové

 

Bolesti zad, kolena, ledvin a psychická labilita:

...Dcera Dáša mi podložku zapůjčila na 3 dny a mohu napsat, že takové zlepšení  mého zdravotního stavu jsem opravdu nečekala!!! Ulevilo se mi od velkých bolestí zad /mám srostlé obratle/ od bolesti kolen – po artroskopii – a velmi mne trápila bolest v oblasti P ledviny. Mohu napsat, že po 3 sezeních bylo cca 30% bolestí pryč – manžel také vyzkoušel podložku – je dosti nervově labilní a jeho stav se o hodně zlepšil. Pro nás v našem věku a potížích je to dar z nebes. Budu Vaši podložku doporučovat s radostí a s láskou ke kamenům, které miluji!!!

Jaroslava S., Čkyně

 

Problémy se svalovými potížemi po opakovaném fyzickém zatížení:

Mám fyzicky náročnou práci – podnikám v zemědělství. Matraci BioMat MINI vlastním asi rok, dozvěděl jsem se o ní náhodou od kamaráda. Před zakoupením matrace mě trápily několikaleté bolesti zad, které se rok od roku zhoršovaly, až postupně došlo k zatuhnutí zádových svalů od lopatek až po ramena, což mě velmi obtěžovalo při práci.
Během let jsem vyzkoušel různé procedury, abych se bolestí zbavil: Lázně + masáže (pomohlo asi na týden, po fyzické zátěži se bolesti plně dostavily zpět), odblokování neurologem + elektroléčba nebo kapačky – efekt byl téměř nulový. Matraci jsem měl na 14 dní od kamaráda. Spal jsem na ní celou noc a během dne jsem se na ni ležel při čtení nebo při sledování TV.  Během 14 dnů používání matrace došlo k výraznému uvolnění zádových svalů (lépe se mi pracovalo). Po 14 dnech jsem matraci vrátil. Cítil jsem se dobře, ale zatuhlost zad se mi během 3 dnů vrátila. To byl moment, kdy jsem se rozhodl, že si matraci BioMat koupím.

Leon V., Blatec

 

Bechtěrevova nemoc, dlouhodobé onemocnění plic, únavový syndrom, bederní a kloubní bolesti:

 Podložku BioMat používám 10 měsíců. S výsledky jsem spokojena:

  1. Po dlouhodobém onemocnění plic jsem se po jednoměsíčním používání cítila dobře. Jsem podstatně odolnější proti virovým onemocněním.
  2. Bolesti nohou únavového charakteru (v klidu) při pravidelném používání nepociťuji.
  3. Bolesti bederní páteře podstatně ustoupily.
  4. Dobrý efekt i na nosné klouby dolních končetin.

 U manžela došlo k výraznému zmírnění bolestí u Bechtěrevovy nemoci a snížení užívání léků proti bolesti.

M.S., Čelákovice

 

Zlepšení pohybu a celkové zlepšení kvality života tělesně postižených:

Ještě jednou Vám moc děkujeme za zapůjčení BioMat Professional ametystové podložky, díky podložce BioMat se zlepšila kvalita našeho života, lépe se pohybujeme a nemusíme brát tolik léků. (což je úplný zázrak)

Zdenka Z. a Eva Z.,  Česká Lípa

 

Problémy s močovým měchýřem a častým nachlazením:

…Před prvním setkáním s podložkou Amethyst BioMat jsem měla velmi často problémy s nachlazením a tím i s močovým měchýřem. A tak tomu bylo i v den kdy jsem BioMat vyzkoušela poprvé a hned se do něj zamilovala. Po půl hodině prohřátí jsem nejdříve začala vnímat silnou bolest právě v močovém měchýři. Jeho tvar by se dal v tu chvíli nakreslit. Přesto to nebylo nepříjemné. Cítila jsem, že mé tělo velmi pozitivně reaguje na tento druh tepla. Bolest byla chvíli velmi intenzivní, ale asi po další půl hodině se začala přesouvatdo dolních končetin a prostoupila přes stehna  a kolena z mého těla ven. Pro mne to byl v tu chvíli byl opravdu zázrak a veliká úleva nehledě na to, že mé zkřehlé tělo bylo ještě cca 2 hodiny naplněno vnitřním teplem, které jsem do té doby nebyla sama schopná vyrobit ani v sobě udržet. BioMat používám již přes rok a stal se  mým velkým pomocníkem. Díky BioMatu  se můj život výrazně zkvalitnil. Postupně jsem se zbavila nepříjemného úbytku energie, studených nohou, častého nachlazení a posmrkávání. Zároveň ho nesmírně oceňuji i v psychické rovině, je úžasným pomocníkem  pro zvládání stresu a napětí a nenahraditelnou prevencí mého zdravotního stavu…..

Dana Hegerová, Liberec

 

Odstranění bolesti beder:

Včera jsme podložku vyzkoušeli a můžeme potvrdit, super pocit. Manžel se potil řádně, já už méně. Od Vánoc jsem měla bolest v bedrech a ta je pryč. Ještě mne bolí rameno. Když si lehnu na polštář, rameno se nedotáká podložky. Zkusím to bez něj, resp. sundám ametystovo-turmalínový obal polštáře a lehnu si jen na něj.

Ilona H., Hrušov, Slovensko

 

Celková relaxace a regenerace:

…Jinak pocity jsou dobré, jsem taková spokojená, odpočatá prostě v pohodě a vždycky se těším, až si zase na hodinku zarelaxuji. Poslouchám u toho relaxační hudbu a zvuky moře a je to paráda…

Romana H.

 

Zlepšení energetiky:

…s BioMatem jsem všeobecně spokojená, ale na zlepšení vegeto-cévní dystonie je velmi brzy. Pořídila jsem si také velkou kuželovou pyramidu a nyní zkouším jí a s velkým úspěchem. Samozřejmě si to měřím a po třech působení měřím i 80% zlepšení energetiky. Provádím teprve týden, tak uvidím jak to půjde.

Alena M.

 

Problémy s prokrvováním končetin a odstranění bolestí svalů a kloubů po skončení sportovní kariéry:

David Rikl (český reprezentant v tenise, Daviscupový reprezentant, v minulosti 41. hráč světového žebříčku ATP v singlu a 4. hráč ve čtyřhře, člen Olympijského týmu Sydney 2000), Adriana Rikl Gerši (česká reprezentantka v tenise, Fedcupová reprezentantka, v minulosti 49. hráčka světového žebříčku WTA, členka Olympijského týmu Sydney 2000).

„Poprvé jsem se setkal s matrací BioMat v USA v polovině roku 2008 u mého kamaráda, který mě přesvědčil, abych ji vyzkoušel při pravidelné masáži. Zkusil jsem tedy velikost Professional, což je přímo na masérské stoly. Musím říci, že mě opravdu velmi příjemně překvapila hloubka teploty, která řádově po 10 minutách mého ležení na matraci BioMat vstupovala do mého těla. I přesto, že teplota byla opravdu vysoká, bylo velmi zajímavé, že matrace BioMat nepálí, je to proto, že matrace vydává infračervené záření a toto záření má schopnost prohřát mé tělo až do hloubky 15 cm. Po hodinové masáži, kde jsem si velmi příjemně prohřál svaly a celé tělo, jsem se cítil až nadmíru příjemně, avšak největší změnu jsem začal pociťovat v ten stejný den večer, když jsem vyloženě cítil, že mé nohy jsou pořád zahřáté. Již roky jsem pociťoval studenost a chlad. Je mi tedy jasné, že hloubkové prohřátí infračerveným zářením odvedlo svoji práci.
Po této zkušenosti jsem se začal zajímat o matrace BioMat více do hloubky. Zjistil jsem, že ideální je na této matraci spát celou noc. Nejenom, že si můžeme příjemně prohřát tělo, ale navíc tato ametystová matrace vydává záporné ionty, řádově 2000 na cm³, což přirovnáváme ke spánku v hlubokém lese, kde právě tyto hodnoty jsou. Proto jsme si společně s mojí manželkou Adrianou koupili velikost King size, což je velikost pro 2 osoby. Mé osobní používání zapříčinilo úplné vyléčení mého dlouhodobě zraněného ramene a loktu z mé profesionální tenisové kariéry. Ještě několik týdnů před koupením této King Size matrace jsem téměř nemohl spát kvůli těmto bolestem, během jednoho týdne bolest začala postupně odeznívat.
V současné době vlastníme s Adrianou 2 kusy mini BioMat, které pravidelně používáme při čtení, práci u PC nebo při televizi, 1 kus Professional na masáže a jednu velikost King Size na spaní.
BioMat se stal v naší rodině velmi příjemnou součástí všedního dne a pokud mohu, tak ho doporučím úplně každému. Také bych chtěl poděkovat touto cestou firmě Richway International, která takto skvělý produkt dokázala vyrobit a uvést na trh po celém světě.“

David a Adriana Rikl, Olomouc

 

Potíže a bolesti v oblasti bederní páteře u profesionálního cyklisty:

Radim Kořínek (český závodník na horském kole, pětinásobný mistr ČR, člen Olympijského týmu Sydney 2000 a Athény 2004, historicky jeden z nejúspěšnějších českých bikerů; MTB team Odlo Specialized).

„Nebylo by fér se nepodělit o fantastickou věc, která stojí za našimi úspěchy, a nedat možnost všem zlepšit regeneraci a celkový zdravotní stav. Matrace Richway Amethyst BioMat pochází z Korei a vyzařuje záporné ionty. Infračervené záření, které je lidské tělo schopné snadno absorbovat, pronikne a prohřeje tělo do hloubky 15 až 20 cm. Podporuje tak proces hojení a regeneraci nervových a svalových tkání. Ametyst, polodrahokam takřka s pohádkovou minulostí mi připadal jako další nepodstatná věc, než jsem s bolestmi v bedrech poprvé ulehl na matraci, která je tímto zázrakem napěchovaná opravdu řádně. Po sérii masáží jsem pochopil, že kouzelník není masér, ale podložka, na které ležím. To, že matrace není vůbec levná a nemůže si ji dovolit každý, mě vedlo k jasnému závěru, nejedná se o hloupost, ale o kvalitní věc, která mi umožní neustále cpát do těla energii. Koupil  jsem tedy v USA matraci Biomat Professional a už více než 8 měsíců na ní spím a lehávám při masáži. Opravdu vřele doporučuji investovat do věci, která slouží každý den a po tréninku vyžene kyselinu ze svalů zaručeně pryč.“

Radim Kořínek, Olomouc

 

Odstranění nádoru na mozku a bolestí hlavy:

Jmenuji se Arthur Valbuena a rád bych se s vámi podělil o své neuvěřitelné zážitky s matrací BioMat. Během posledních dvou let jsem trpěl silnými bolestmi hlavy a závratěmi a několikrát mě odvezla záchranka, když jsem omdlel. Mluvil jsem s mnoha lékaři a vyzkoušel veškeré léky, které by mi mohly pomoci od potíží. Matraci BioMat a ionizátor vody Richway mi ukázala má sestřenice Tessie v srpnu roku 2005, doporučila mi, abych ji vyzkoušel. Byl jsem skeptický a použil jsem ji až v únoru 2007, kdy mi lékaři diagnostikovali nádor mozku a naplánovali operaci na duben 2007.  Poté, co jsem matraci BioMat používal dva měsíce, nádor zmizel a s ním i bolesti hlavy a závratě. Mám více energie a cítím se stejně aktivní jako dříve. Dnes mi matrace BioMat pomáhá se všemi druhy zdravotních potíží. Prodejci a výrobci matrace BioMat – děkuji vám!

Arthur L Valbuena, Honolulu, Hawaii

 

Chtěla bych se s vámi podělit o své zkušenosti s matrací BioMat. Jednak mi pomohla od bolesti hrudníku, také mi její používání pomohlo ulevit od bolesti a dalších potíží, jako je angína a bolesti svalů. Lépe si na ní odpočinu a v noci kvalitněji spím. I přátelům, kterým jsem matraci BioMat půjčila, pomohla od bolestí a problémů.
Matrace BioMat skutečně pomáhá ulevit od fyzických potíží a já vám za ni děkuji.

Efigenia Ventura

 

Po třech prodělaných operacích dutiny břišní v rozmezí 18 měsíců jsem se díky moderní medicíně cítila o 50 let starší, než jsem ve skutečnosti byla. Jakmile jsem poprvé vyzkoušela matraci BioMat, poznala jsem, že byla vytvořena tak, aby lidem skutečně pomáhala. Bylo mi jasné, že na světě musí být mnoho dalších, kteří jako já touží po úlevě od chronických problémů. Během tří let, kdy jsem BioMat používala, jsem zaznamenala významnou úlevu od psychické zátěže a přírůstek energie, který bych se neobávala označit za hodnou „superženy“. Také, díkybohu, došlo ke značné úlevě od bolesti způsobené chronickými záněty spojenými s boreliózou. Po dvou týdnech používání matrace BioMat se artritické bolesti, kterými jsem trpěla od tří operací kolene v roce 1977, zmírnily o 95 %. Bolest kolene mě přestala budit ze spánku. Můj imunitní systém se posílil exponenciálně – již netrpím vysilujícími infekcemi nosních dutin, které mě potkávaly každé tři měsíce. Již se dále neobávám vyskytovat se v blízkosti nakažených lidí, když vím, že můj imunitní systém dostal „Bio-injekci“. Naše rodina vlastní tři matrace BioMat. Moje osmnáctiletá dcera také spává na své matraci, která má pozitivní efekt na její teenagerovské hormonální výkyvy, a reakce mého skeptického, konzervativního manžela, když vyzkoušel matraci BioMat na bolest kyčlí, byla: „Jsem v šoku. Tahle matrace vážně funguje!” Matrace BioMat poskytuje nespočet způsobů, jak zlepšit svůj fyzický stav, se zdravým puncem pocitu spokojenosti k tomu. Moje rodina i já jsme šťastní, že matrace BioMat vstoupila do našeho života.“

Gail Soucy, Gainesville, Florida

Doktore R., možná si vzpomenete, jak jsem se poprvé dobelhala o holi do vaší ordinace. Kvůli přetržené chrupavce v pravém koleni jsem nemohla úplně došlápnout na nohu. Bylo to velmi bolestivé. Zvážil jste moji situaci, a snažil jste se mi dodat energii. Pak jste mi dal BioMat a namasíroval jste mi lymfatické uzliny, aby mi lépe fungoval oběh. Ještě než jsem odešla, cítila jsem, jak mi proudí krev do končetin a věděla jsem, že nebudu potřebovat operaci kolena, kterou mi naordinoval můj lékař.
Mimochodem, pokud si vzpomínáte, vyšla jsem po tom léčebném zásahu z vaší ordinace tak, že jsem pevně došlapávala na obě nohy, bez bolesti – a bez hole.
Děkuji mnohokrát za to, že jste mi doporučil dlouhodobě léčbu BioMatem, což vedlo k uzdravení. Ještě mi dovolte uvést, že moje léčba neskončila užíváním BioMatu. Jak jste mi poradil, beru teď na štítnou žlázu Detoxified Iodine (detoxikovaný jód) namísto léku, které jsem brala předtím 15 let. Cítím se ohromně, že jste mne zbavil toho léku. Začala jsem užívat jednu kapku denně a přidávala jsem postupně o jednu kapku víc, až jsem ucítila, že moje tělo je v rovnováze. Vysledovala jsem, že moje tělo potřebuje pět kapek denně.
Zapomněla jsem vám napsat o dalším překvapivém účinku BioMatu – moje deprese jsou pryč! Uvědomila jsem si to po pár týdnech. Předtím jsem vám to neřekla; skoro celý život mne sužovaly deprese. Teď, po třech měsících užívání, si šťastně uvědomuji, že se neobjevily ani jednou. Vlastně se teď stále cítím dobře. Jsem vám za to vděčná.