0 Comments

V říjnu 2015 převzala Klára Křížová výhřevný systém Amethyst BioMat™ od Česko-německé horské nemocnice Krkonoše jako sponzorský dar. V současné době ho testuje pro zvýšení své výkonnosti a lepší regeneraci.

Kdo je Klára Křížová?

česká reprezentantka v alpském lyžování
datum narození: 13. červenec 1989
místo narození: Zlín

Hlavní disciplíny
  • Sjezd
  • Super G
  • Obří slalom
  • Superkombinace

Od malička vyrůstám v lyžařském prostředí své rodiny. V rodičích jsem měla velký vzor pro svůj start do závodní činnosti. Maminka, Olga Křížová – Charvátová je bronzová olympijská medailistka ze sjezdu v alpských disciplinách ze Sarajeva 1984.

Při nástupu do juniorské kategorie jsem spolupracovala s nejúspěšnějším trenérem tehdejšího Československa v alpském lyžování PhDr. Pavlem Šťastným, působícím v tom čase v USA na střední sportovní lyžařské škole ve Strattonu. Tam jsem strávila dvě první závodní sezóny, které mi přinesly velké zkušenosti, první úspěchy a možnost spolupráce s reprezentačními výběry USA a Kanady.

Po skončení sezóny 06/07 jsem se stala členkou reprezentačního výběru žen České republiky.

Do roku 2010 jsem byla pod vedením osobního trenéra Svatopluka Kováře. V letech 2010-2014 jsem spolupracovala s trenérem Zdeňkem Chrasteckým.

V sezóně 2014/2015 jsem se připravovala s francouzským reprezentačním výběrem žen.

Nyní spolupracuji s francouzským trenérem Lionelem Finance, který dříve působil jako hlavní trenér u francouzského, švýcarského či ruského týmu žen. Sám byl aktivním lyžařem – účastnil se OH v Albertville a Lillehammeru.

Největší předpoklady mám v rychlostních disciplínách – sjezdu a super obřím slalomu. Nezanedbávám však ani disciplíny točivé, obří slalom a slalom.

zdroj: http://www.klara-krizova.cz/bio/

Klára Křížová

 

Jsme velmi rádi, že je Klára dalším spokojeným uživatelem našeho produktu.

 

Na Facebooku Klára napsala:

„Děkuji Česko-německá horská nemocnice Krkonoše za tento úžasný dárek!!!!Teď můžu konečně pořádně regenerovat a být připravená na tvrdý trénink!“

Share:

Categories: