Zkušenosti odborníků

Zkušenosti odborníků:

MUDR. František Jedlička

„Investice do vlastního zdraví je zdaleka nejlepší a nejdůležitější investicí,  kterou můžeme udělat. Jak všichni víme, jestliže je náš zdravotní stav zhoršen, zhorší se také kvalita života a ta může být používáním BioMat matrace výrazně zlepšena.

MUDr. František Jedlička, privátní ambulance praktického lékaře a odborníka na sportovní medicínu.

MUDr. František Jedlička (člen realizačních týmů reprezentačních výběrů ČR u družstva cyklistů-silničářů, u plavecké reprezentace a reprezentačních výběrů ČR v kopané v juniorských kategoriích) nabízí nejmodernější metody a technologie vyšetření i léčby, včetně matrace Bio-Mat.

www.aktivnizdravi.cz


MUDr. Tibor Fegyveres

„BioMat nabízí obrovské možnosti v pooperačním využití, jeho význam v pooperačním období v rámci rychlého obnovení homeostáze pacientů nelze přehlížet. Každá operace v celkové anestézii je pro lidské tělo značným stresem; čím delší operační výkon, tím větší námaha pro organismus. Z tohoto důvodu pracuje v takové chvíli tělo v „nouzovém režimu“. Těsně po skončení operačního výkonu pak u pacientů často pozorujeme pocit chladu. Proto si myslíme, že BioMat má své místo pro využití především na  dospávacích pokojích a v lůžkových částech oddělení jako jsou JIP nebo ARO. Zde mohou pomoci navrátit organismu potřebné teplo a rovnováhu vnitřního prostředí a tím také napomoci zmírnit následky stresové reakce.“

MUDr. Tibor Fegyveres, chirurg, Valašské Meziříčí


 

Pavla Nábělková, fyzioterapeutka

S matrací BioMat jsem se poprvé setkala v Olomouci, kde mi byla předvede na na pravidelném mítinku firmy Richway EU. Tento produkt mě natolik zaujal, že jsem se rozhodla jej okamžitě začít používat v mém salonu – a dodnes jsem s tímto rozhodnutím nesmírně spokojena.
Používání matrace BioMat má význam nejen pro mé klienty, ale také pro mě. Teplo, které působením matrace proniká do těla klientů, je tak příjemné a intenzivní, že je má práce podstatně jednodušší. Tělo prohřáté do hloubky je daleko více uvolněné.
Osobně používám BioMat pravidelně každý den alespoň po dobu 45 minut, a mohu říci, že mé několikaleté bolesti zad a třísel kompletně zmizely. Používání matrace BioMat rozhodně každému vřele doporučuji.
Čím víc času na matraci strávíte, tím lépe se budete cítit.

Pavla Nábělková, fyzioterapeutka

Relax studio Pavly Nábělkové nabízí komplexní terapie od masáží přes kosmetické kúry až po termoterapii za použití matrace BioMat. Relax Studio Olomouc

Martina Kinslow, fyzioterapeutka

Jsem fyzioterapeutka s dlouholetou praxí v Evropě i USA. Specializuji se především na profesionální atlety a s tím související poranění při sportu. Už po prvních testech BioMatu mi bylo jasné, že bude pro mě i pro mé klienty velmi přínosný. BioMat hloubkově zahřívá tělo, aniž by docházelo k jeho přehřívání. Díky tomu se uvolní patřičná tkáň, ať už jde o svaly, šlachy nebo vazy, a jejich následné ošetření je proto výrazně snazší a také efektivnější. Prohřáté oblasti navíc při masírování tolik nebolí. Pocit bolesti se po termoterapii celkově snižuje, a často ustupuje zcela. Pro uvolnění používají klienti BioMat i mezi masážemi – už krátké použití odstraňuje ztuhlost svalů a masáže jsou tak mnohem příjemnější.

Martina Kinslow, fyzioterapeutka                                                                                                                                

BioMat SPA Salón

  • Kompletně vybaven našimi produkty
  • Nabízíme několik finančních programů
  • Kontakt na e-mailu info@richwayeu.com

Platba

PayPal, Visa, Mastercard, American Express, Discover Network

Kontakt

ALFIDA s.r.o.
J. A. Komenského 692
250 88 Čelákovice

Jednatel - Ing. Aleš Rikl
Telefon: +420 777 892 225
E-mail: info@richwayeu.com

Back to Top