Novinky

 • Komentáře nejsou povolené u textu s názvem
  Read more
 • Profesionální hokej vs. BioMat
  Profesionální hokej vs. BioMat
  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Profesionální hokej vs. BioMat

   

  Scottie Upshal, profesionální hokejista, bojuje na ledě posledních 15 let. Jako hráč Národní hokejové ligy (NHL) hrál již za několik týmů a během své kariéry měl možnost představit léčebnou sílu Biomat® svým spoluhráčům.

  Jeho styl agresivní hry mu vynesl pověst výjimečného „obránce v oslabení“.
  Jako každý profesionální sportovec musí Scottie udržovat své tělo v takové formě, aby byl schopen dosáhnout maximálního výkonu. V roce 2016 však začal mít problém s vyhřezlou plotýnkou. Tehdy mu jeho lékař řekl: „Měl by sis pořídit  Biomat®, abys mohl každý den před spaním provádět svou „ELDOA“ metodu a myofaciální protahování“ (specifické protahovací techniky vytvořené světově uznávaným francouzským osteopatem Guyem Voyerem).

  „Vzpomínám si na den, kdy mi Biomat® přišel a od té doby, kdy jsem ho poprvé použil, jsem se stal jeho velkým fandou,“ řekl Scottie.
  Pro Scottieho Biomat® splňuje všechny relaxační potřeby a dle jeho vyjádření nejraději využívá teplotní nastavení oranžového režimu, tj. hluboko pronikající teplo (131 – 140°  F / 55 – 60° C).

   „Používám Biomat® pro VŠE! Hlavně pro relaxaci během večerů. Abych byl naprosto upřímný, od té doby co vlastním Biomat, málokdy sedím v křesle! Jediná věc, kterou musím s Biomatem řešit, je bojovat o to, kdo na něm bude ležet! Rodiče, přátelé i děti, každý Biomat® miluje!“, říká Scottie.

  Nejlepší čas na použití Biomatu® je před zápasem nebo po zápasu. Říká, že v tomto čase Biomat® pomáhá nejvíce a je to dobrý způsob, jak se uvolnit, relaxovat a zotavit se.

  „Jedním z největších problémů moderního profesionálního sportu jsou poruchy spánku. V současné době se snažíme řešit dostatečný spánek na dlouhých cestách po hokejových zápasech a doma. Pocity, které získáte z infračerveného tepla a ametystových krystalů jsou skutečně pozoruhodné,“ říká Scottie.

  Scottie není typický obchodní zástupce. Jeho klientelou jsou hlavně profesionální sportovci. Nyní  jako Diamond Executive (prodejní pozice v USA) prodal Biomat® hráčům NHL, Major League Baseball (MLB) a National Basketball Association (NBA).

  „Biomat® přinesl skvělé výsledky hráčům NHL a NBA, kteří si po zápasech nemohou odpočinout. Zpětná vazba, kterou dostávám, je obvykle: „Biomat je jediná věc, kterou mohu kdekoli položit, abych uvolnil svou mysl … všechno, na co můžu v tu chvíli myslet je hra, která se mi v hlavě znovu a znovu opakuje.“

  „Měl jsem jednoho klienta, který zaplatil tisíce dolarů za léčbu poruchy spánku. Koupil si floating tank (plovoucí nádrž pro senzorickou deprivaci) a hyperbarickou komoru. Den, kdy vyzkoušel Biomat®, se jeho život změnil“, řekl Scottie.

  V současné době se Scottie zotavuje z velké operace kolene. Jeho agresivní fyzický styl hry si začal vybírat svou daň. V minulosti již trpěl natržením vazů – z toho se dokázal zotavit a hrát na extrémně vysoké úrovni. Díky poškozeným vazům a stresu, který na něj byl v průběhu let kladen, se mu v této sezoně během tréninkového tábora objevily otoky a krvácení v levém koleni.
  Scottie říká, že jeho lékaři byli ve svém rehabilitačním přístupu velmi strategičtí. Během první léčebné fáze byl na ledě pouze omezený čas. Pokračoval v používání Biomatu® a mnoho hodin mu trvala práce na léčbě kolena, aby se zbavil otoku a zlepšil „promazání“ kolena.

  „Šest týdnů jsem nemohl mít žádnou zátěž, tak jsem trávil spoustu času v leže na zádech. Na mém Biomat® jsem strávil mnoho hodin – resetování mé mysli a mého těla. Uklidňující účinek této matrace byl rozhodující pro to, aby se mé tělo mohlo léčit svou přirozenou schopností. Věřím, že když vaše tělo i mysl jsou zcela v klidu, můžete se uzdravit“, vysvětlil Scottie.

  Doporučuje, aby všichni sportovci používali Biomat®.
  „V první řadě jsou odpočinek a zotavení velmi důležité pro hraní na vysoké úrovni.“ Biomat® umožňuje sportovci velmi holistický přístup k odpočinku po tréninku a po zápasech. Odpočinek na Biomat® na nízkém nastavení umožňuje vašemu tělu najít zklidnění!

  Ametystové krystaly i infračervené teplo umožňují tělu dosáhnout velmi meditativního stavu. To je velmi důležité pro regeneraci během spánku po předešlém náročném pracovním dni.
  Scottie zůstává pozitivní a těší se, až bude znovu zpátky na ledě.
  „Mým cílem pro rok 2019 je vrátit se do formy potřebné pro NHL, probojovat se tímto dlouhým vyčerpávajícím procesem rehabilitace kolena a vyjít z něho ještě silnější než dříve!

  Mám úžasnou rodinu, všechny, kteří si užívají Biomat® a jeho výhody. Chci jim poskytnout lepší porozumění toho, co znamená starat se o své vlastní zdraví. Od věcí, které jíte a pijete, až po způsob, jak spíte, jak trénujete, jak se zotavujete.“

   

   

   

  Volně přeloženo z ISSUE 1 RICHWAY WAVELENGTH LITE
  Read more
 • Amethyst BioMat partnerem FERRMONT Prague Cup Czech Indoor
  Amethyst BioMat partnerem FERRMONT Prague Cup Czech Indoor
  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Amethyst BioMat partnerem FERRMONT Prague Cup Czech Indoor

  Již příští měsíc se uskuteční halový turnaj FERRMONT Prague Cup Czech Indoor 2017, na kterém budeme opět jako partneři.

  Turnaj se uskuteční ve dnech 8. – 12. listopadu 2017 v areálu WELLNES HOTEL STEP. V tuto chvíli je přihlášeno 56 mužů, 16 žen a 16 qaudruplegiků. O body do světového žebříčku bude bojovat i 7 českých hráčů a dvě domácí ženy.

  Na fotografii je loňský vítěz soutěže Takuya Miki z Japonska.

  Read more
 • Amethyst BioMat bude v roce 2017 partnerem české tenisové asociace vozíčkářů
  Amethyst BioMat bude v roce 2017 partnerem české tenisové asociace vozíčkářů
  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Amethyst BioMat bude v roce 2017 partnerem české tenisové asociace vozíčkářů

   

  Logo Tenis akademie

  I v letošním roce 2017 bude Amethyst BioMat partnerem velkých mezinárodních turnajů vozíčkářů pořádaných CWTA.

  Turnaje budou probíhat ve dnech:

  23-28.05. 2017 – Prostějov

  22-26.11.2017 – Praha

   

  Těšíme si i na vás. 

   

  Váš tým ALFIDA

   

  Read more
 • ALFIDA s.r.o. jako jeden z partnerů Ferrmont Prague Cup Indoor 2016
  ALFIDA s.r.o. jako jeden z partnerů Ferrmont Prague Cup Indoor 2016
  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem ALFIDA s.r.o. jako jeden z partnerů Ferrmont Prague Cup Indoor 2016

   

  Letos budeme od 23. – 26. 11. 2016 součástí

  Ferrmont Prague Cup Indoor 2016

  Těšíme na společně strávený čas, kde opět budeme dělat zázemí sportovcům s Amethyst BioMat.

  Krátkou upoutávku můžete shlédnout ve videu:

   

   

   

  Read more
 • ALFIDA s.r.o. jako jeden z partnerů VINCI WHEELCHAIR CZECH OPEN 2016
  ALFIDA s.r.o. jako jeden z partnerů VINCI WHEELCHAIR CZECH OPEN 2016
  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem ALFIDA s.r.o. jako jeden z partnerů VINCI WHEELCHAIR CZECH OPEN 2016


  Společnost ALFIDA s.r.o. je pro rok 2016 jedním z partnerů turnaje VINCI WHEELCHAIR CZECH OPEN 2016.

  V průběhu celého turnaje budete mít možnost osobně a zdarma vyzkoušet produkty Richway – Amethyst BioMat na našem stánku.

  Srdečně Vás zveme!

  CWTA-Slider-3

  Národní tenisové centrum v Prostějově bude ve dnech 8. – 12. června 2016 dějištěm již 22. ročníku mezinárodního turnaje tenistů vozíčkářů VINCI WHEELCHAIR CZECH OPEN 2016, na který se přihlásilo na 60 hráčů z 18 zemí 4 kontinentů. Na antukových dvorcích nebudou chybět hráči a hráčky světové špičky – Holanďan Tom Egbering, Němka Katarina Kruger či Ital Alberto Corradi, kteří uzavírají první světovou desítku v kategorii mužů a žen a quad. Mnozí z účastníků prostějovského turnaje se představí v létě i na paralympijských hrách v Riu. Na turnaji kategorie ITF 2 budou startovat samozřejmě i naši nejlepší Michal Stefanu či olomoucký talent Petr Utíkal.

  Vstup je po všechny hrací dny volný.

   

  Read more
 • Audi Snowjam – Špindlerův Mlýn 2016
  Audi Snowjam – Špindlerův Mlýn 2016
  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Audi Snowjam – Špindlerův Mlýn 2016

  Jedna velká akce je za námi!

  Letošní finále světového poháru ve snowboardingu – Audi Snowjam, který se konal 18. – 20. 3. 2016 ve Špindlerově Mlýně byl opravdu úžasný. Tým Amethyst BioMat se účastnil této soutěže spolu s Česko-německou horskou nemocnicí Vrchlabí v rámci záchranářského týmu. Díky Amethyst BioMat jsme mohli nahřívat roztoky, rozehřívat zmrzlá těla a dělat zázemí sportovcům.

  Připravili jsme pro vás obrazovou fotogalerii, která vydá za 1000 slov 🙂

   

  Oficiální stránky Audi Snowjam – http://snowjam.cz/

  Odkaz na Česko-německé horské nemocnici Krkonoše – http://www.nemocnice.vrchlabi.cz/clanek-171-clanek

   

  « 1 z 3 »

   

   

   

  Read more
 • Amethyst BioMat v Centru Orion
  Amethyst BioMat v Centru Orion
  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Amethyst BioMat v Centru Orion

  V Centru Orion v Rychnově nad Kněžnou již přes dva roky intenzivně využívají Amethyst BioMat k regeneraci i rehabilitaci, podívejte se na krátké video.

   

  Naše další videa najdete na stránce VIDEA

   

  Read more
 • Hokejový klub Mountfield Hradec Králové
  Hokejový klub Mountfield Hradec Králové
  Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Hokejový klub Mountfield Hradec Králové

  Kdo další regeneruje na výhřevném systému Amethyst BioMat?

   

  Logo Mountfield HK

   

  Regeneraci na výhřevném systému Amethyst BioMat využívá hokejový klub Mountfield Hradec Králové. Na fotografiích můžete vidět kapitána týmu Jiřího Šimánka a brankáře Ondřeje Kacetla.

   

  Hokejový klub Mountfield HK - Jiří Šimánek

  Hokejový klub Mountfield HK – Jiří Šimánek

   

  Hokejový klub Mountfield HK - Ondřej Kacetl

  Hokejový klub Mountfield HK – Ondřej Kacetl

   

  Hokejový klub Mountfield HK - Jiří Šimánek a Ondřej Kacetl

  Hokejový klub Mountfield HK – Jiří Šimánek a Ondřej Kacetl

   

  Hokejový klub Mountfield HK

  Hokejový klub Mountfield HK

   

  Hokejovy klub Mountfield HK - regenerace s Amethyst BioMat

  Hokejovy klub Mountfield HK – regenerace s Amethyst BioMat

   

   

  Read more

Facebook Page LikeBox

Platba

PayPal, Visa, Mastercard, American Express, Discover Network

Kontakt

ALFIDA s.r.o.
J. A. Komenského 692
250 88 Čelákovice

Jednatel - Ing. Aleš Rikl
Telefon: +420 777 892 225
E-mail: info@richwayeu.com

Back to Top