Proč je BioMat™ skvělým řešením pro postižené pacienty

 Pro spuštění videa se zkušenostmi Honzíka Vursty a jeho maminky  Klikněte zde

Refence od postižených uživatelů

 Dětská infekční obrna (ve věku 9 měsíců po vakcinaci) s nastupujícím postpoliosyndromem.

programech. Celkovy dojem je velmi pozitivni! Ve specifických ukazatelích došlo ke zlepšení kvalit mého života následovně: • režim postupného prohřívání těla uplatňuji takřka denně, zejména před a po sportovním nebo jiném zátěžovém výkonu (trénink, zápas) • režim intenzivního prohřívání těla (infrasauna) používám při potřebě rychlého znovu nabití běžné tělesné teploty po dlouhodobém pobytu v chladném prostředí. Z důvodu špatné termoregulace způsobené mým primárním postižením není moje tělo schopno samo produkovat teplo a prohřívat postižené končetiny, takže podstata principu Biomatu naprosto efektivním způsobem tento problém řeší. • V okamžiku používání Biomatu došlo díky podporovaným biochemickým procesům v těle k pozitivní změně v režimu vyměšování. Tím dochází k ovlivnění kvality mého života v tom, že za pomocí Biomatu mohu urychlovat nebo jinak časově upravovat fyziologické funkce (četnost zátěže na močový měchýř, stolici) Dalším vyznamnym efektem používání Biomatu byla eliminace medikací, které mám nasazeny z důvodu hypertenze. Mám tedy po ruce nástroj k okamžitému i dlouhodobému ovlivňování zdravotního stavu a pomáhá mi s mnohem menším úsilím regenerovat.   Doporučil bych Biomat vsem dalsim osobám se stejnym nebo podobnym postizenim.Obecně však vnímám tento produkt jako velmi využitelný u všech diagnóz, při nichž dochází k zhoršené termoregulaci a pasivitě svalového systému.

Mgr. Roman Herink, Zlín(Czech Republic)

  Kvadruparetická spastická forma dětské mozkové obrny od narození

pouze do teploty 137 °F (55 °C) Doposud jsem řešila bolesti hlavy užíváním léků, při únavě a napětí jsem si často musela lehnout na delší dobu a nebyla jsem schopna žádné další aktivity, při prochlazení to bývala otázka i několika hodin pobytu v teplém prostředí, než se to upravilo. S Biomatem Mini je to zvládnutelné za několik desítek minut, zpravidla do půl hodiny. Velmi vyrazne ustoupily dlouhodobé bolesti hlavy.  Biomat mam stále při ruce, beru ho s sebou i na cesty. Velmi jednoznacne bych doporucila Biomat,avsak na kazdeho muze pusobit jinak,me velmi pomohl a tim padem ho pouzivam téměř porad.Me rozhodnuti při koupi Biomatu bylo velmi rychle.

Lenka Morcinková, Zlín (Czech Republic)

  12.8.2011 jsem uklouzla v dešti na mokré trávě a zlomila jsem si 2 kosti v pravém kotníku.

Zlomeniny byly naštěstí „pěkné“ rovné, takže jsem na doporučení chirurgů nemusela na operaci a zvolila konzervativní léčbu fixací v nechodící sádře na 8 týdnů. Velmi poslušně jsem dodržovala pokyny lékařů a hlavně se donutila být v klidu, chodila jen o berlích a v žádném případě nešlapala na zlomenou nohu. Protože se jako masérka zabývám i reflexní terapií, používala jsem od začátku léčby doporučení Ing.Jiřího Janči ( našeho předního průkopníka alternativní medicíny ) a masírovala jsem si podle principu „ podobného s podobným „ stejnou oblast na ruce – tedy „ kotník „ střídavě kostivalovou masti, homeopatickou mastí Traumeel S a také Shaolinovým olejem a mastí. Od 1.9.2011 jsem se sádrou každý den absolvovala 1 hodinu Termoterapie na podložce Ametyst Biomat – ( více na www.masaze-hb.cz) systém léčby teplem pomocí vysoké teploty ( infračervená sauna ) . Po 8 týdnech, tedy 7.10.2011 mi byla sádra sundána a jeden týden jsem chodila opatrně s berlemi a nosila bandáž THERMO RIPP po celý den a „ brouzdala „ v bedýnce plné kamenů a tím rozcvičovala kotník. Na kontrolu po týdnu od sundání sádry jsem už přišla bez berlí a bez kulhání, otok byl celkem malý a prsty i celý kotník pěkně pohyblivý a sval na lýtku nebyl vůbec ochablý. Můj lékař byl mile překvapen a ani mě neposlal na rehabilitaci, protože usoudil, že by mi už více nepomohla. Další tři týdny jsem rehabilitovala na kole a posilovala kotník a lýtko na koloběžce a stále používala podložku Biomat + bandáž + bedýnku kamenů. Z výsledku jsem nadšená, proto tuto zkušenost sepisuji a doporučuji postupovat podobně všem lidem po úrazu. Ještě malý dodatek – je mi 51 let a před 18 lety jsem měla zlomený levý kotník a pamatuji se, že nejvíce mě bolela rehabilitace velmi zatuhlé celé končetiny a rozhýbání bylo velmi pomalé a úplná pohyblivost nohy nastala až po 6 týdnech od sundání sádry.

p. Bémová , (Czech Republic)

BioMat SPA Salón

  • Kompletně vybaven našimi produkty
  • Nabízíme několik finančních programů
  • Kontakt na e-mailu info@richwayeu.com

Platba

PayPal, Visa, Mastercard, American Express, Discover Network

Kontakt

ALFIDA s.r.o.
J. A. Komenského 692
250 88 Čelákovice

Jednatel - Ing. Aleš Rikl
Telefon: +420 777 892 225
E-mail: info@richwayeu.com

Back to Top