Amethyst BioMat™ a tělesná teplota

Amethyst BioMat™ a tělesná teplota

Amethyst BioMat™ a tělesná teplota

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Amethyst BioMat™ a tělesná teplota

Amethyst BioMat™ je moderní systém pro celkové prohřátí a uvolnění organismu pomocí dlouhého infračerveného záření, který lze použít v domácím nebo profesionálním prostředí.
Amethyst BioMat™ generuje dlouhé infračervené záření (tzv. FIR) 6 – 12 μm a 1650 aniontů na cm³ vzduchu.


Proč bychom měli Amethyst BioMat™ systém používat?

Amethyst BioMat™ má mnoho pozitivních účinků, mj. zlepšuje tělesnou teplotu v době klidu nebo při snížené schopnosti pohybu (bez svalové zátěže), podporuje imunitní systém, dochází k hluboké relaxaci a k urychlení regenerace po svalovém zatížení (fyzické námaze).


Proč je zlepšení tělesné teploty tolik důležité?

Tělesná teplota je součástí rovnováhy vnitřního prostředí těla (homeostáze) a zároveň je také důležitým ukazatelem stavu našeho zdraví. Ten kdo někdy ležel v nemocnici si jistě pamatuje ranní měření teploty. Optimální bazální tělesná teplota se pohybuje mezi 36,5 – 37 °C. Hodnota bazální tělesné teploty je indikátorem schopnosti našeho organismu produkovat dostatečné množství energie a tepla bez svalové zátěže.
Bazální teplota se měří okamžitě po probuzení a je indikátorem množství energie a tepla, které produkují pouze naše orgány bez pomoci svalů (ukazuje stav “tělesné baterie“).

Zvýšená teplota, neboli horečka, je ukazatelem onemocnění a většinou ihned hledáme radu lékaře.

Chronicky nízká tělesná teplota je ukazatelem snížené schopnosti organismu produkovat energii a teplo, což vede k oslabení imunitního systému.

Bohužel chronicky snížená tělesná teplota je většinou přehlížena, přestože je ukazatelem nebo příčinou chronických onemocnění.


Proč dochází k chronickému poklesu tělesné teploty?

Hlavními důvody jsou proces stárnutí, kdy dochází k postupnému úbytku počtu zdravých buněk produkujících energii a teplo v těle a snížená schopnost pohybu. Další příčiny mohou být: stres, nemoci, špatná životospráva, nekvalitní strava, nedostatek spánku a další.


Jak můžeme naší tělesnou teplotu zvýšit nebo udržet v optimálních hodnotách?

Proces stárnutí nelze zastavit. Co je však možné, je zlepšení produkce energie a tepla stávajících buněk pomocí každodenní aplikace přírodního dlouhého infračerveného záření (FIR), které generuje Amethyst BioMat™ systém. Náš organismus na toto záření (FIR) reaguje zlepšením produkce energie a tepla v buňkách.
Amethyst BioMat™ systém lze používat denně a dlouhodobě pro celkové prohřátí organismu, na zlepšení tělesné teploty, podporu imunitního systému, relaxaci a regeneraci všech členů rodiny, včetně vašich miláčků. Proto by Amethyst BioMat™ systém neměl chybět v žádné rodině.

Jednoduše řečeno, Amethyst BioMat™ vám dodá energii a teplo podobně jako pobyt u moře.


Více informací a možnost objednání bezplatného a nezávazného předvedení najdete na:
www.richwayeu.com

About the author:

BioMat SPA Salón

  • Kompletně vybaven našimi produkty
  • Nabízíme několik finančních programů
  • Kontakt na e-mailu info@richwayeu.com

Platba

PayPal, Visa, Mastercard, American Express, Discover Network

Kontakt

ALFIDA s.r.o.
J. A. Komenského 692
250 88 Čelákovice

Jednatel - Ing. Aleš Rikl
Telefon: +420 777 892 225
E-mail: info@richwayeu.com

Back to Top